Elkarteak

Orri honetan Arrasateko hainbat arlotako elkarteren inguruko informazioa aurkituko duzu.
Hasiera

 

Kirol elkarteak

 

Arrasate Pilota Taldea

arrasate.pilota@gmail.com

Arrasate Rugby Taldea Obelix

info@arrasaterugby.eu

Amasgas Kirol Kluba

info.amasgas@gmail.com

Antxintxika Debagoiena Arrasateko Triatloi Kirol Taldea

antxintxika@gmail.com

Arizmendi Futbol Kirol Elkartea Leintz Bailara

kirolak@arizmendikide.net

Arrasate Atletiko Taldea

j.o.ariznabarreta@gmail.com

Arrasate Eskubaloi Taldea

andoniarando@hotmail.com

Arrasateko Dragoi Gimnasia Taldea

gimnasiaarrasatedragoi@hotmail.com

Arrasateko Kirol Elkartea

ake.padel@gmail.com; ake.tenis@gmail.com; iuribetxeba@gmail.com

Besaide Mendizale Elkartea

besaide@besaide.eus

C.Ajedrez San Andres

arrasate.arlutz@gmail.com

C. Caza y Pesca Valle de Leniz

 

C.D. Arqueros Sp10 de Arrasate

arkulariak@yahoo.es

C.F. Mondragon

mondracf@gmail.com

Club Deportivo Arno

j.azpiazu44@gmail.com

Club Deportivo Mondrate

mondrate@gmail.com

Club Peña Bolistica Arrasate

 

Debagoienako Txirrindularitza Kluba

debagoiena.tx.t@gmail.com

Debagoieneako Amillena Aire Kirol Taldea

amillenahegan@gmail.com

Debagoieneko Eskalatzaileak Mendi Kirol Kluba

debagoiena.eskalatzaileak@gmail.com

Desoreka Judo Kluba

desorekajudo@gmail.com

Esparta Arena Club Deportivo

javidiez3@gmail.com

Judo Club Arrasate

juliogallegorocha@yahoo.es

Karate ziorla Arrasate Club

ikerletona@gmail.com

Leintzeko LEK Mendi Kirol Kluba

lek@athlon.eus

Mondraitz Kirol Kluba

mondraitz@hotmail.com

New Generation Herri Kirol Kluba

k_b_zone@hotmail.com

Ointxe Saskibaloi kluba

ointxe@ointxe.eus

Saioa Arrasate karate kirol taldea

jonro1986@hotmail.com

GEZIA